+48 573 033 365

Miesiąc

Obiady domowe

Świeży, zdrowy i porządny obiad, oparty o naturalne produkty, każdego dnia miesiąca… To również Twoje marzenie? Teraz możesz je zrealizować, zamawiając obiady domowe w Korycie Smaków.

Oferujemy proste i niedrogie rozwiązanie: 20 obiadów w miesiącu za 300zł. Rachunek jest prosty: 15 złotych za syty, prawdziwie domowy posiłek, tworzony przez nasz zespół.

Zero chemii, sztucznych polepszaczy smaku, konserwantów. Dokładnie tak, jak u mamy czy babci. Podoba Ci się ta propozycja?  Świetnie! Kobyłka, Wołomin i okolice – w te miejsca realizujemy darmową dostawę.

Obiady domowe: bogate menu na cały miesiąc

Obawiasz się, że codziennie serwowane przez nas obiady domowe będą monotonne i powtarzalne? Co to, to nie! Nasze menu zmienia się każdego tygodnia, a my dopasowujemy je do pogody, pory roku i tego, co dostępne na bazarach i u naszych lokalnych dostawców. A co najważniejsze – pozostawiamy Ci wybór! W poniedziałek każdego tygodnia przyglądasz się naszym propozycjom i komponujesz swój jadłospis na całe 5 dni. Proste, prawda?

Jak wygląda miesiąc z Korytem w praktyce?

  • Kontaktujesz się z naszą obsługą i dajesz znać, że chcesz spędzić miesiąc z naszymi obiadkami domowymi.
  • Jeśli dołączą się do Ciebie Twoi znajomi lub… cała firma – świetnie, może będziemy Wam mogli zaoferować dodatkową zniżkę? Koniecznie o nią zapytaj!
  • Cena obiadu nie zmienia się, bez względu na to, co danego dnia wybierzesz z naszego menu. To zawsze 15 zł za danie z karty za 17 lub więcejzł (tak: piętnaście złotych!) za obiad! 
  • Jeśli chcesz, wystawimy fakturę zbiorczą na firmę lub indywidualną (8%VAT).
  • Każdego dnia jesz do syta, jak u mamy!


Daj nam znać mailowo bądź telefonicznie, napewno się dogadamy.

Oferta dotyczy również całych firm lub grup (zniżki możliwe).
Wystawiamy zbiorcze faktury VAT.

Zapraszamy,

Ekipa Koryto Smaków
533567986
kontakt@korytosmakow.pl


Opinie Klientów

Po zjedzeniu wszystkich zapasów zamówionych na Boże Narodzenie nie mogę się doczekać kolejnych świąt.

Ryba po Grecku wyśmienita!!!  poproszę dokładkę!

Wędlinki lepsze niż własne, krokiety bardzo bogate i pachnące. Polecam