+48 22 299 20 92

Pytania i odpowiedzi

- Co oferujemy?

Zapewniamy dostawę gorących i pachnących dań bezpośrednio na Twój stół.
Nasza specjalność to domowe biesiady, rodzinne spotkania czy imprezy wśród znajomych. Dojeżdżamy do Państwa o określonej godzinie, dostarczamy nasze potrawy gorące i świeże.
Proponujemy naszą formę serwowania posiłków, mięsiwa i dania obiadowe podajemy na pięknym, drewnianym korycie, dodatki i zupy w staropolskich, glinianych misach i salaterkach. Oferujemy również możliwość pełnej aranżacji stołu. Zapewniamy staropolski obrus, glinianą zastawę stołową, sztućce z elementami drewna i wiele dodatków i ozdób, które dopełnią podane na drewnianym korycie dania tradycyjne.
Oczywiście serwis na korycie nie jest obowiązkowy, z radością zaopatrzymy biesiadę w same tylko smakołyki, bez aranżacji. Dostarczymy je w opakowaniach gastronomicznych, z których zaserwujesz je na swoim stole.

Dzięki Tobie i nam Wasza domowa biesiada zyska niepowtarzalny klimat i smak.

Koryto i dodatki aranżacyjne dostarczane są za kaucją,  odbiór jest bezpłatny.


- Jak zamawiać?

Na początku proponujemy skomponowane przez nas zestawy Koryt Mięsnych. Staramy się trafić w większość gustów. Zapewniamy, w każdej propozycji, bardzo szeroki wybór potraw, by każdy biesiadnik znalazł coś dla siebie i spróbował też innych specjałów.
Jeśli nie znajdziesz zestawu, który w pełni Cię zadowala, zapraszamy do kategorii "Sam wybierasz...". Jest tu możliwość indywidualnego skomponowania swojego ulubionego zestawu.
Dodatkowo w kategorii "Nasze pyszności spoza Menu" prezentujemy ofertę dodatków, których nie ma w Korycie. To nasze najlepsze sery, wędliny i przetwory.

Możesz dodawać do zamówienia wszystko według uznania. W podsumowaniu możesz edytować swoje zamówienie. Do roboty!

- Dlaczego zamówienia składamy z dwudniowym wyprzedzeniem?

Dzięki zamówieniu złożonemu dwa dni wcześniej, jesteśmy w stanie przygotować nasze specjały na określoną godzinę. Nie jest to prostym zadaniem, gdyż w naszej ofercie jest wiele dań, wymagających różnego czasu peklowania, marynowania, przygotowania bądź też dojrzewania.
Jesteśmy też bardzo świadomi faktu, iż zaproszenie nas na domową biesiadę, to ciążąca na nas wielka odpowiedzialność. Nie ma tu miejsca na spóźnienie, przygotowanie czegoś nie w pełni gotowego, po prostu nie ma miejsca na błędy. Nasze dania przywozimy punktualnie, na określoną godzinę, bądź chwilę wcześniej (proszę nam dać czas na wyjęcie ich z termoportów i dekoracyjne ułożenie).- Jaki obszar obejmuje dostawa?

Dojedziemy w każde miejsce w administracyjnych granicach Warszawy. Z racji naszej lokalizacji (Wołomin: 15km od Warszawy) obszar naszego działania to też północno-wschodnie okolice Warszawy, np:
Legionowo, Serock, Nowy Dwór Mazowiecki, Marki, Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Rembertów.
Nie pogardzimy też innymi lokalizacjami, proszę o telefon przed zamówieniem.

- Jakie są koszty dostawy?

Zamówienia, złożone minimum dwa dni wcześniej, oprócz czasu na najlepsze przygotowanie potraw, pozwalają nam jak najlepiej zaplanować trasy dostaw. Z tą nadzieją zaczynamy naszą przygodę od zerowego kosztu dostawy. Bardzie,j od milionów na kontach, interesuje nas rozpropagowanie naszej oferty wśród zadowolonych klientów.
Koszt dostawy przy zamówieniu przekraczającym wartość 200 zł jest bezpłatny. Przy mniejszych zamówieniach doliczamy 30 zł jako koszt dostawy. Odbiór wypożyczonych koryt i dodatków jest bezpłatny.

- Jak transportowane są nasze potrawy?

Państwa zamówienie transportowane jest w atestowanych, nowoczesnych termoportach. Pojemniki te zapewniają sterylne warunki przechowywania posiłków i niezmienną temperaturę dań. Utrata ciepła to zaledwie 2 stopnie Celsjusza na godzinę. Produkty chłodne, jak sałatki i surówki przewożone są podobnie, w oddzielnych pojemnikach gastronomicznych.


- Jakie są akceptowane formy płatności?

Proponujemy rozliczenie w formie przelewu przy potwierdzeniu zamówienia. Chętnie przyjmiemy również gotówkę w momencie dostawy zamówienia. Możliwa jest też płatność kartą płatniczą podczas dostawy zamówienia. Kaucje za wypożyczenie koryta czy też zastawy stołowej zwracamy w gotówce podczas odbioru.


Opinie Klientów

Po zjedzeniu wszystkich zapasów zamówionych na Boże Narodzenie nie mogę się doczekać kolejnych świąt.

Ryba po Grecku wyśmienita!!!  poproszę dokładkę!

Wędlinki lepsze niż własne, krokiety bardzo bogate i pachnące. Polecam