+48 22 299 20 92

Zamówienia specjalne

Catering na komunie - chrzciny

Koryto Smaków to nie tylko zwykłe biesiady czy imprezy firmowe. Nasze polskie przekąski i dania główne to również propozycja idealna na chrzciny czy stół weselny. Z doświadczenia wiemy, że Twoi goście szybko zainteresują się tym, co zaserwujemy, a kolejne kiełbaski, mięsiwa i inne delicje będą znikać z koryta w niesamowitym tempie.

Catering na chrzciny, na wesela czy też catering na komunie – daj się urzec tradycyjnym aromatom!

W czym tkwi nasz sekret?

Mówiąc najprościej: w naturze. A dokładniej – w połączeniu naturalnych, polskich składników z pasją gotowania. Nie chadzamy na kompromisy i serwujemy tylko to, co fenomenalnie wygląda i smakuje, a przede wszystkim – opiera się o zdrowe, tradycyjne receptury.

Gdy chodzi o catering na chrzciny czy inne wyjątkowe okazje, jesteśmy otwarci. Nie mamy jednego, zamkniętego menu. Chcemy, by nasz catering na komunie, wesela czy rodzinne biesiady był zawsze wyjątkowy. Ale stawiamy jeden, kluczowy warunek.

Jaki? To, co zaserwujemy musi być polskie. Czemu? Nie tylko dlatego, że polska kuchnia jest najlepsza na świecie. Także ponieważ to właśnie w specjałach znad Wisły się specjalizujemy, a co najważniejsze, możemy zaopatrzyć się w naturalne, oryginalne produkty i półprodukty. To dzięki nim możemy wyczarować specjały, tak dobre, że palce lizać!

Wołomin i okolice – tu przede wszystkim działamy. Ale Koryto dotrze do Ciebie także w inne miejsca Mazowsza.

Ile to kosztuje? Co może znaleźć się w naszym menu? Jaki zakres obsługi zaoferujemy? Zamiast czytać długie opisy, po prostu zadzwoń lub napisz, a chętnie przygotujemy ofertę właśnie dla Ciebie!
Opinie Klientów

Po zjedzeniu wszystkich zapasów zamówionych na Boże Narodzenie nie mogę się doczekać kolejnych świąt.

Ryba po Grecku wyśmienita!!!  poproszę dokładkę!

Wędlinki lepsze niż własne, krokiety bardzo bogate i pachnące. Polecam